Slitdelssök

Sök Spara valen Sparar...


reservdelsförfrågan_kontaktaoss

AGV HjälmarAlpinestars MC-kläder och skyddBike Performance mc-kläderDaninese MC-kläder och skyddGiant Loop väskorHalvarssons mc-kläder skinn och textilHJC hjälmarJofama mc-kläder och skyddKLIM mc-kläder och utrustningKriega mc-väskorLindstrands mc-kläderNolan hjälmarRukka gore-tex mc-kläderCardo Scala Rider intercom för MC.Schuberth mc-hjälmar. Öppningsbara, sport m.m.Scott mc-kläder och skydd. Kläder med gore-tex.Shoei MC-hjälmar i fiber.Sidi mc-stövlar, äventyrs-stövlar och cross-stövlarTCX mc-stövlar. Vattentäta med gore-tex

Bike Trollhättan Google

Kontaktuppgifter Bike Trollhättan

MC-Försäljning

0520-48 80 31

mc@biketrollhattan.se

Harley-Davidson

0520-52 58 00

info@hdtrollhattan.se

Personlig Utrustning

0520-48 80 40

personligutrustning@biketrollhattan.se

Reservdelar & Tillbehör

0520-48 80 35

order@biketrollhattan.se

Verkstad

0520-48 80 45

verkstad@biketrollhattan.se

Huvudväxel

0520-48 80 30

MC-försäljning

Krister Olsson

MC-säljare

0520-48 80 33

krister@biketrollhattan.se

Toni Romppainen

Toni Romppainen

Delägare / Försäljningschef

0520-52 58 05

toni@biketrollhattan.se

Fredrik Gunnarsson

MC-säljare

0520-48 80 42

fredrik@biketrollhattan.se

Gustav Elamsson

Gustav Elamsson

MC-säljare

0520-48 80 37

Adam Bohlin

Adam Bohlin

MC-admin

Pekka Valkama

Pekka Valkama

Tekniker

Harley-Davidson MC-försäljning

Mikael Persson

MC-säljare

Harley-Davidson Personlig Utrustning

Anja Hallqvist

Personlig Utrustning

Harley-Davidson Reservdelar & Tillbehör

Michael Håkansson

Reservdelar / MC-säljare

Harley-Davidson Verkstad

Magnus Karlsson

Magnus Karlsson

Tekniker

Robin Persson

Teniker

Personlig Utrustning

Robin Axelsson

Personlig Utrustning

Christoffer Colliander

Personlig Utrustning

Reservdelar / Tillbehör

Anders Bolin

Reservdelar / Tillbehör

Nicklas Johansson

Reservdelar / Tillbehör

Lager

Emelie Andersson

Lager

Jakob Svederberg

Lager

Markus

Godsmottagning / Lager

Verkstad

Anders Karlsson

Kundmottagare

0520-48 80 46

anders.karlsson@biketrollhattan.se

David Isidorsson

Kundmottagare

0520-48 80 44

skador@biketrollhattan.se

Karl Bergström

Kundmottagare / Reklamation

skador@biketrollhattan.se

Daniel Sorting

Delägare / Kundmottagare

Jimmie Aleryd

Tekniker

Srdjan Husic

Rekond

Jesper T

Tekniker

Pär Toresson

Tekniker

Webshop

Tobias Robarth Kellgren

Tobias Robarth Kellgren

Ansvarig Webshopen

tobias.kellgren@biketrollhattan.se

Försäkringsskador / Skadeverkstad

Jonas Isidorsson

Jonas Isidorsson

Skadereglerare / Skadetekniker

Ekonomi

Cecilia Brunius

Ekonomi

Linda Engström

Ekonomi

Administration

Jerker Axelsson

VD

jerker@biketrollhattan.se

Cecilia Brunius

Ekonomi

0520-48 80 38

cecilia@biketrollhattan.se

Johan Söderström

Platschef

0520-48 80 36

johan@biketrollhattan.se