Kategorier

Slitdelssök

Sök Spara dina val Sparar...


Abus låsAGV HjälmarAlpinestars MC-kläder och skyddBike Performance mc-kläderDaninese MC-kläder och skyddGiant Loop väskorHalvarssons mc-kläder skinn och textilHJC hjälmarJofama mc-kläder och skyddKLIM mc-kläder och utrustningKriega mc-väskorLindstrands mc-kläderNolan hjälmarRukka gore-tex mc-kläderCardo Scala Rider intercom för MC.Schuberth mc-hjälmar. Öppningsbara, sport m.m.Scott mc-kläder och skydd. Kläder med gore-tex.Shoei MC-hjälmar i fiber.Sidi mc-stövlar, äventyrs-stövlar och cross-stövlarTCX mc-stövlar. Vattentäta med gore-tex

Kontaktuppgifter Bike Trollhättan

Bild

MC-Försäljning

0520-48 80 30

mc@biketrollhattan.se

Bild

Personlig Utrustning

0520-48 80 40

personligutrustning@biketrollhattan.se

 

Reservdelar & Tillbehör

0520-48 80 35

order@biketrollhattan.se

 

Bild

Verkstad

0520-48 80 45

verkstad@biketrollhattan.se

MC-försäljning

Bild

Toni Romppainen

Delägare / ansv. Harley-Davidson

0520-48 80 32

toni@biketrollhattan.se

Bild

Krister Olsson

Fordonsansvarig säljare

0520-48 80 33

krister@biketrollhattan.se

Bild

Johan Söderström

MC-säljare / Marknad

0520-48 80 36

patrik@biketrollhattan.se

Bild

Fredrik Gunnarsson

MC-säljare

0520-48 80 42

fredrik@biketrollhattan.se

Bild

Michael Persson

Ansvarig Harley-Davidson

0520-48 80 43

michael.persson@biketrollhattan.se

Bild

Vakant

Tjänst

Telefon

xxx@biketrollhattan.se

 

Bild

Anders Hellberg

MC-admin

0520-48 80 30

anders.hellberg@biketrollhattan.se

Personlig Utrustning

Bild

Daniel Sorting

Delägare / ansv. Personlig utr. / Reservdelar

0520-52 58 57

daniel@biketrollhattan.se

Bild

Philip Ringdahl

Personlig Utrustning

0520-48 80 41

philip@biketrollhattan.se

Bild

Robin Axelsson

Extra Personlig Utrustning

0520-52 58 66

robin.axelsson@biketrollhattan.se

Reservdelar / Tillbehör / Lager

Bild

Kevin Fredriksson

Reservdelar / Tillbehör

0520-48 80 49

kevin@biketrollhattan.se

Bild

Nicklas Johansson

Reservdelar / Tillbehör

0520-52 58 64

nicklas@biketrollhattan.se

Bild

Patricia Romppainen

Lager

0520-52 58 50

patricia@biketrollhattan.se

Verkstad

Bild

Jörgen Evander

Ansvarig Servicerådgivare / Verkstad

0520-52 58 65

jorgen.evander@biketrollhattan.se

Bild

Kevin Fredriksson

Servicerådgivare

0520-48 80 49

kevin@biketrollhattan.se

Bild

Niklas Sjökvist

Tekniker

Specialité

 

Bild

Pär Toresson

Tekniker

Spécialité: 

Bild

Petter Karlsson

Teniker

Spécialité: H-D

Bild

Magnus Nyman

Tekniker

Internmekaniker

Bild

Björn Olenius

Tekniker

Spécialité: H-D

Bild

Vakant

Tekniker

Spécialité: 

Bild

Vakant

Tekniker

Spécialité:

Försäkringsskador / Skadeverkstad / Garanti / Reklamation

Endast vid försäkringsskador. Använd mail i första hand. Se till att ha ditt skadenummer tillgängligt vid kontakt med oss.

Bild

Jakob Svederberg

Reklamation / Garanti

 

jakob.svederberg@biketrollhattan.se

Bild

David Isodorsson

Skadereglerare försäkringsskador

0520-48 80 44

skador@biketrollhattan.se

Administration

Bild

Jerker Axelsson

VD

 

jerker@biketrollhattan.se

Bild

Cecilia Brunius

Ekonomi

0520-48 80 38

cecilia@biketrollhattan.se

Bild

Johan Söderström

Marknad-/web-ansvarig

0520-48 80 36

johan@biketrollhattan.se