Kategorier

Slitdelssök

Sök Spara dina val Sparar...


Abus låsAGV HjälmarAlpinestars MC-kläder och skyddBike Performance mc-kläderDaninese MC-kläder och skyddGiant Loop väskorHalvarssons mc-kläder skinn och textilHJC hjälmarJofama mc-kläder och skyddKLIM mc-kläder och utrustningKriega mc-väskorLindstrands mc-kläderNolan hjälmarRukka gore-tex mc-kläderCardo Scala Rider intercom för MC.Schuberth mc-hjälmar. Öppningsbara, sport m.m.Scott mc-kläder och skydd. Kläder med gore-tex.Shoei MC-hjälmar i fiber.Sidi mc-stövlar, äventyrs-stövlar och cross-stövlarTCX mc-stövlar. Vattentäta med gore-tex

Kontaktuppgifter Bike Trollhättan

MC-Försäljning

0520-48 80 30

mc@biketrollhattan.se

Personlig Utrustning

0520-48 80 40

personligutrustning@biketrollhattan.se

Reservdelar & Tillbehör

0520-48 80 35

order@biketrollhattan.se

 

Verkstad

0520-48 80 45

verkstad@biketrollhattan.se

MC-försäljning

Krister Olsson

Ansvarig BMW / MC-säljare

0520-48 80 33

krister@biketrollhattan.se

Johan Söderström

Ansvarig KTM / MC-säljare / Platschef

0520-48 80 36

Johan@biketrollhattan.se

Fredrik Gunnarsson

Ansvarig Yamaha & ATV / MC-säljare

0520-48 80 42

fredrik@biketrollhattan.se

Elia Naim

Ansvarig Ducati & Kawasaki / MC-säljare

0520-48 80 37

elia@biketrollhattan.se

Andreas Nejstgaard

Hallvärd

Patrik Sahlin

MC-säljare

Anders Hellberg

MC-admin

0520-48 80 30

anders.hellberg@biketrollhattan.se

Adam Bohlin

MC-admin

0520-48 80 30

adam.bohlin@biketrollhattan.se

Harley-Davidson MC-försäljning

Toni Romppainen

Delägare / MC-säljare / Reservdelar & Tillbehör / Demontering

Mikael Persson

MC-säljare / Ansvarig H-D

Harley-Davidson Reservdelar & Tillbehör

Toni Romppainen

Delägare / MC-säljare / Reservdelar & Tillbehör / Demontering

Thomas Kristensson

Reservdelar & Tillbehör

Harley-Davidson Verkstad

Alexander Karlsson

Harley-Davidson mekaniker

Personlig Utrustning

Robin Axelsson

Personlig Utrustning

0520-52 58 66

robin.axelsson@biketrollhattan.se

Daniel Sorting

Delägare / ansv. Personlig utr.

0520-52 58 57

daniel@biketrollhattan.se

Philip Ringdahl

Personlig Utrustning

0520-48 80 41

philip@biketrollhattan.se

Christoffer Colliander

Personlig Utrustning

Albin Johansson

Personlig Utrustning

Reservdelar / Tillbehör

Anders Hasselblad

Reservdelar / Tillbehör

Nicklas Johansson

Reservdelar / Tillbehör

0520-52 58 64

nicklas@biketrollhattan.se

Lager

Jennifer Axelsson

Godsmottagning / Lager

Andreas Quist

Godsmottagning / Lager

Verkstad

Anders Karlsson

Kundmottagare

Tom Nilsson

Kundmottagare

Jakob Svederberg

Garanti / Reklamation

Svante Bolin

Tekniker

 

Pär Toresson

Tekniker

Robin Persson

Teniker

Försäkringsskador / Skadeverkstad

David Isodorsson

Skadereglerare försäkringsskador

0520-48 80 44

skador@biketrollhattan.se

Ekonomi

Cecilia Brunius

Ekonomi

Linda Engström

Ekonomi

Administration

Jerker Axelsson

VD

jerker@biketrollhattan.se

Cecilia Brunius

Ekonomi

0520-48 80 38

cecilia@biketrollhattan.se

Johan Söderström

Platschef

0520-48 80 36

johan@biketrollhattan.se